Prawa autorskie

Temat praw autorskich w Internecie wzbudza sporo kontrowersji, dlatego zamieszczam poniższe

Oświadczenie

O ile nie zaznaczono inaczej (za pomocą podpisu pod obrazkiem, wzięcia tekstu w cudzysłów, itp.), cała zawartość niniejszego bloga jest mojego autorstwa.

O ile lekarz ustawodawca nie zaleci inaczej, wyrażam zgodę na kopiowanie i upublicznianie treści zamieszczonych na niniejszym blogu artykułów bez ograniczeń i bez konieczności zapłaty w jakiejkolwiek formie (ale jeśli ktoś się poczuwa, to namiary są tutaj). Zgoda ta obejmuje wszelkie nośniki i nie zależy od tego, czy cel kopiowania lub upubliczniania jest komercyjny.

Wyjątek: nie wyrażam zgody na upublicznianie w żadnej formie fragmentów artykułów, jeśli fragmenty te będą tak dobrane, żeby w sposób oczywisty zaprzeczały sensowi całego artykułu, z którego zostały zacytowane.

Będzie mi natomiast bardzo miło, jeśli cytaty z mojego bloga będą publikowane wraz z odsyłaczami do notek, z których zostały wzięte (w przypadku cytowania w formie papierowej wystarczy nazwa bloga lub adres strony głównej). Będzie mi również bardzo miło, jeśli zostanę poinformowany o wykorzystaniu cytatu (na przykład w komentarzach do niniejszej strony).

„Skorpion Gadsdena”

Przeróbki flagi Gadsdena ze skorpionem zamiast węża zostały stworzone przeze mnie z dwóch obrazków, które znalazłem w Internecie jako oznaczone do ponownego wykorzystania z modyfikacją. Oryginalną flagę Gadsdena znalazłem tutaj, a skorpiona tutaj. Żaden z tych obrazków nie jest mojego autorstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cotygodniowy blog polityczny